Ekonomické výhody

 

  Nízka obstarávacia cena

Pri kúrení našimi infrapanelmi ušetríte náklady na kotol, kotolňu, rúry na vedenie tepla, skladovací priestor pre palivo.  Obstarávacie náklady  sú nižšie aj vďaka jednoduchej inštalácii. Navyše infračervené panely spotrebujú menej energie ako iné elektrické ohrievače.  Naše riešenia sú výhodné či už ide o novostavbu, renováciu  všade kde chcete  znížiť náklady na vykurovanie.

  Nízke prevádzkové náklady

Naše  infrapanely  kúria lacnejšie, rýchlejšie a efektívnejšie.  Infračervené vlny  z naších infrapanelov ohrievajú priamo ako slnko – bez strát a už pár minút po spustení . Energetická úspora  20% – 50%

 

Úspora prebieha troma spôsobmi :

1) Veľmi príjemný pocit z infratepla  umožňuje nižšiu izbovú teplotu o 3-4 °C.  Menej kúrite – menej miniete. Až 6% úspora energie za každý znížený °C.

2) Infračervené kúrenie DigelHeat a ElboTherm ohrevom  steny vysušuje  a vylepšuje ich tepelnoizolačné vlastnosti.  Znižujete  tepelné straty a opäť šetríte elektrickú energiu.

3) Už pár minút po spustení  DigelHeat a ElboTherm infrapanelov cítite príjemné teplo čo umožňuje v málo obývaných miestnostiach (napr. v kúpeľni) kúriť  len keď sú práve používané.

 

Žiadne náklady na údržbu

Naše infrakúrenie je bez údržbové. Šetríte náklady na každoročné revízie  kotla, revízie komínu a náklady odvzdušňovanie radiátorov.

 

 

„Za rozdiel v obstarávacej cene voči plynovému kúreniu kúrite s ELBOTHERM EASY prvých 5 rokov zadarmo!!!“

 

NAVYŠE:

1) Bežné náklady na prevádzku sú porovnateľné s plynovým kúrením!

2) Vďaka infrakúreniu získate na elektriku tarifu DD5 a Vaše náklady na prevádzku všetkých elektrospotrebičov v domácnosti klesnú takmer o 24% !!!

porovnanie infrakúrenie s plynom